×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Co różni a co łączy przyjaźń i miłość?

Miłość podobnie jak przyjaźń....
Miłość w odróżnieniu od przyjaźni....
(należy rozwinąć te zdania odpowiadając na pytania)
2

Odpowiedzi

2009-11-19T20:58:53+00:00
Rozni je to ze milosc jest zazwyczaj silniejsza. Przyjazn to radzaj milosci. Nie ma przyjazni bez milosci. Podstawa kazdej milosci jest przyjazn. Milosc to uczucie ktore czujemy do osoby przeciwnej plci (poza wyjatkami xd) gdy czujemy ze ta druga osoba jest czescia, polowa nas samych . a przyjazn to zwiazek z druga osoba polegajacy na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu.

Milosc podobnie ja przyjazn polega na tym ze lubimy przebywac z druga osoba, akceptujemy ja, rozumiemy, ona rozumie nas, rozmawiamy duzo ze soba, lubimy ze soba rozmawiac, JEST ODWZAJEMNIONA (zakochanie nie zawsze), zwiazek emocjonalny

Miłość w odróżnieniu od przyjaźni to uczucie ktore czujemy przez cale zycie, jesli jest inaczej to to nie byla milosc tylko zauroczenie. Milosc to uczucie ktore czujemy do osoby przeciwnej plci (poza wyjatkami xd) gdy czujemy ze ta druga osoba jest czescia, polowa nas samych . Milosc to uczucie skierowane do jednej osoby.
41 4 41
dostałem 5 za te ( poza wyjątkami ) xdddd
2009-11-19T21:08:07+00:00
Miłość podobnie jak przyjaźń jest wielkim uczuciem, które łączy ludzi. Tych których kochamy i tych których darzymy przyjaźnią uważamy za osoby sobie bliskie.
Miłość w odróżnieniu do przyjaźni jest bardziej łaskawa. Kocham możemy zarówno babcie, dziadka, mamę, bo są naszą rodziną i nie koniecznie widzimy w nich przyjaciół, których możemy do końca zaufać, o wszystkim powiedzieć.
30 3 30
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci