×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Potrzebuję pilnie zadanie:

Opisz własne wyobrażenia na temat nieba ( min 5 zdań )

(na polskim przerabiam właśnie treny)
Kompletnie nie wiem jak to napisać , mam nadzieję że wynagrodzenie będzie pasować ; )


Z góry dzięki ; )3

Odpowiedzi

2009-11-19T21:10:30+00:00
Niebo wcale nie różni się aż tak bardzo od ziemi.
No może tylko tym, że wszystko jest piękniejsze i bardziej kolorowe. Wszyscy są jedną rodziną. W obłokach nieba mają domy, a w placu centralnym stoi stół przy którym się wszyscy spotykają.
Nasz świat i niebo oddziela jeden mur. Za tym murem jest ogród, z tak pięknymi, kolorowymi kwiatami jakich ludzkie oczy jeszcze nie widziały.
Jednak niebo to jedna wielka tajemnica. I tylko niektórym dane jest je zobaczyć.
1 5 1
2009-11-19T21:12:00+00:00
Raj, Królestwo Niebieskie, Życie Wieczne... Czyli po prostu Niebo jest opisywane w Biblii jako coś, czego 'oko ludzkie nie widziało' oraz to 'o czym ucho ludzkie nie słyszało'; przedstawiane jest nam w bogatych opisach biblijnych, na lekcjach religii czy też na jakichkolwiek innych lekcjach jako nagroda najwspanialsza, najznakomitsza którą może otrzymać człowiek wierzący w Boga. Ale czy tak jest na prawdę? Czy jest to tak bardzo wspaniałe miejsce? Tego nie jest w stanie zapewnić nam nikt... Bo żadnemu z żyjących nie dane było oglądać oblicza Boga.
Chociaż pokładamy w nim tak wielkie nadzieje jak i multum wątpliwości, moim zdaniem Niebo jest [...tutaj wpisz to co na prawdę myślisz o Niebie. Jest to ocena własna, osobista, więc finał należy do Ciebie ;)]
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T21:12:56+00:00
Wyobrażam sobie niebo jako rzecz abstrakcyjną. Widzę Boga jako jedno, duże światło. Ludzkie dusze mają postać wielu mniejszych, słabszych światełek. Byłoby to symbolem słabości człowieka i jego mniejszości w porównaniu do Boga. Ludzie często zapominają, o wielkości Boga, a zgodnie z powiedzeniem "jak trwoga, to do Boga" wyobrażam sobie setki zbłąkanych światełek zmierzających w kierunku tego jednego, głównego, silnego.. Poszukujących ukojenia, odpoczynku po ludzkiej wędrówce po Ziemii.
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci