×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Potrzebuje autobiografie na strone tylko nie zneta morze byc o jakims dnie w szkole

mozecie napisac np. o wygraniu turnieju w pinponga w szkole ja wygralem opiszcie tendzien musi byc na strone w zeszycie
2

Odpowiedzi

2009-11-20T07:29:48+00:00
Autobiografie o dniu w szkole ? nie rozumiem
chyba zle przepisałes zadanie
0 0 0
2009-11-20T10:56:56+00:00
Moje gimnazjum słynie z osiągnięć uczniów w sporcie. mamy swoich reprezentantów w koszykówce, którzy dokładają na turniejach licealistom.
Od niedawna zaczęliśmy odnosić sukcesy w tenisie stołowym. gram w tenisa od dwóch lat. Zacząłem trenować po tym, jak rodzice kategorycznie zabronili mi ćwiczyć na snowboardzie . Początkowo nie traktowałem serio treningów ale powoli zaczęła mnie wciągać rywalizacja. Mieliśmy w szkole naprawde dobrych tenisistów. Żeby im dołożyć trzeba było dobrze się napocić.
Nasz wuefista to zapaleniec, urządził salę do gry w tenisa. organizował nam spotkania sportowe, na których próbowaliśmy swoich sił mierząc się z reprezentacjami okolicznych szkół.Tak to się w zasadzie zaczęło i nie wiem kiedy staliśmy się drużyną. Mamy jednak godnych przeciwników. Gimnazjum z sąsiedniego miasta dołożyło nam ostatnio i jeśli nie wygramy to oni zdobędą pierwsze miejsce w województwie.
Dziś właśnie odbył się decydujący turniej. Organizatorem zostało nasze gimnazjum. strasznie się denerwowałem. Od rana w szkole znajomi i ci, których nie znałem z imienia podchodzili i życzyli powodzenia. Nauczyciel wuefu twierdził,że sobie poradzę.
Ja jednak byłem pełen obaw. Zdawałem sobie sprawę, ze swoich dobrych warunków fizycznych. Ciężko trenowałem.Ostatnio jednak miałem problemy . Robiłem straszne błędy ortograficzne. Kobieta od polskiego powiedziała, że nie przepuści mnie do następnej klasy, jak się nie poprawię. No i musiałem się przyłożyć. A to oznaczało mniej czasu na treningi.
Muszę powiedzić, że ostatnie trzy miesiące to była na prawdę harówka. Po południu treningi tenisa a wieczorami korki z polskiego.
Bardzo mi zależało żeby wygrać. Tyle pracy włożyłem w przygotowania. No i wszyscy w szkole stawiali na moje zwycięstwo.
Nie bez znaczenia jest również to, że chciałbym w przyszłości studiowac na akademii wychowania fizycznego a tam trzeba będzie się prócz ocen wykazać osiągnięciami sportowymi.
Przez ostatnie wakacje pracowałem, pomagając organizować zajęcia sportowe - właśnie z tenisa stołowego koloniston mieszkającym w naszej szkole. Dużo się wtedy nauczyłem.
Na a dzisiaj, kiedy musiałem stoczyć walkę z niezłym, naprawdę niezłym przeciwnikiem poczułem, że dam radę . Kondycję miałem i widziałem, że to przeciwnikowi brakuje sił. Nad techniką ciężko pracowaliśmy z chłopakami i naszym trenerem. No i wygrałem. radości nie było końca. Trener był dumny. Nie tylko ja ale i cała drużyna wygrała.

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci