×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Ułóż krótką historyjkę, w której użyjesz związku Frazeologiczneo "wyskoczyć jak filip z konopi" plis pomóżcie!!!!!

3

Odpowiedzi

2009-11-20T15:53:00+00:00
Ostatnio na lekcji religii byliśmy w kościele. Ksiądz bardzo ciekawie opowiadał o naszej Ojczyźnie. Nagle nasz kolega z klasy- Piotrek wyskoczył jak Filip z konopi i głośno powiedział: da mi ktoś odpisać pracę domową z matematyki???
Nagle wszyscy zaczęli się śmiać a pani wyprowadziła go na zewnątrz i zaczęła z nim rozmawiać.
2 3 2
2009-11-20T15:57:06+00:00
Pewnego dnia nudząc się strasznie w domu postanowiłam pójść do parku.A że samej to nie było by tak fajnie, napisałam do koleżanki sms czy nie pójdzie ze mną...Ania zgodziła się, więc umówiłyśmy się za 10min u mnie pod blokiem.
Kiedy już tak szłyśmy zaczęłyśmy rozmawiać o modzie, co bardzo nas wciągnęło...Byłyśmy tak pochłonięte rozmową , że nawet nie zauważyłyśmy jak szybko minęła godzina. Była już 19 i zrobiło się ciemno, toteż postanowiłyśmy wracać. Nagle , dosłownie jak Filip z konopi wyskoczył zza drzewa jakiś dziki pies i zaczął szczekać.. Przestraszone nie widziałyśmy co robić! Stałyśmy jak zaczarowane do chwili aż sobie poszedł.
Do domu szłyśmy znacznie szybciej niż do parku. Później odprowadziłam Anie do domu i sama wręcz ,,biegiem,, udałam się do swojego mieszkania.
2 3 2
2009-11-20T19:44:53+00:00
Ja z moją przyjaciółką poszliśmy na spacer do parku.Rozmawialiśmy o imprezie która miała się zacząć w sobotę o 18:00.Spotkaliśmy w czasie spaceru naszego kolegę który słyszał naszą rozmowę i nagle wyskoczył jak Filip z konopi.Powiedział że ta impreza się nie odbędzie bo nie zgadzają się na to nauczyciele.
3 2 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci