Odpowiedzi

2009-11-20T17:12:03+01:00
Dom rodzinny jest bardzo wazny w zyciu człowieka poniewaz wiaza sie z nim najwspanialszewspomnienia z lat dziecinnych . jest to miejsce w ktorym sie wychowalismy i dorastalismy i gdzie miały miejsce najwazniejsze zdarzenia w naszym zyciu. dom rodzinny jest rowniez wazny poniewaz bije od niego zawsze ciepłem rodzinnym i miłoscia. nic wiecej nie umiałam wymyslic pozdrawiam:):):)
16 3 16
2009-11-20T17:13:01+01:00
Dom rodzinny jest ważny dla kazdego człowieka, ponieważ w takim domu możemy znaleść wsparcie i pomoc.
Porozumienie rodzinne jest bardzo istotne, rodzina moze nam pomagac przy podejmowaniu decyzji. Powinniśmy doceniać to co mamy, że gdy wracamy ze szkoły to mamy gdzie wracac, że czeka na nas dom. Niektóre osoby nie maja tego szczęścia np. dzieci w domu dziecka lub bezdomni.
14 4 14
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-20T17:15:31+01:00
Dom rodzinny to miejsce naszego egzystowania.Spędzamy w nim większość wolnego czasu i często nawet nie zwracamy uwagi na jego znaczenie w naszym życiu.
Czy sam zastanawiałeś się kiedyś czym jest dla Ciebie dom rodzinny?Dla mnie jest on miejscem,w którym mieszkam,moją oazą spokoju i moim azylem.Zawsze mogę znaleźć w nim chwilę wytchnienia od zgiełku otaczającego mnie świata.Dom nie jest dla mnie tylko budynkiem materialnym,ale także atmosferą ,którą budują jego domownicy.Ciepło ogniska domowego bardzo pomaga mi w wielu trudnych sytuacjach.Zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony moich najbliższych.Bez nich dom nigdy nie byłby taki jaki jest.Bardzo lubię swój dom i nie zamieniłbym go na żaden inny.Panuje w nim wyjątkowa atmosfera,stwarzana przez jego lokatorów
Dom odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka.Ludzie spędzają w nim większość swojego czasu,nawet nie zwracając większej uwagi na to,bo jest to rzecz taka oczywista.
17 4 17