×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz list do kolegi/koleżanki z Irlandii , żeby opowiedziec o nowym chłopaku/dziewczynie kogoś z grona waszych przyjaciół.

-Podziel się nowiną i powiedz ,gdzie para się poznała.
-Podaj przynajmniej dwie cechy wyglądu opisywanej osoby.
-Podaj przynajmniej jedną cechę jej/jego charakteru popartą przykładem .
-Wyraź swoją opinię na temat nowego związku i zapytaj kolegę/koleżankę o zdanie .
2

Odpowiedzi

2009-11-20T16:36:55+00:00
Hi Elen!
You never belive it! My friend Anna has new boy. They met in prak last week. He is very tall and has blue eye.He is fany - he talk a jokes all the time. He is intelgent too, becouse knows more thinks abought live. I like him. Waht do you think?

Cześć Elen!
Nieuwierzysz co się stało. Moje koleżanka Anna ma nowego chłopaka. Poznali się w parku w zeszłym tygodniu. Jest ona bardzo wysoki i ma niebieskie oczy. Jest zabawny - ciągle opowiada żarty. Jest także bardzo inteligentny, wie wiele o życiu. Myśle że jest fajny (w tym kontekście). Co ty o tym myślisz ?
0 0 0
2009-11-20T18:30:53+00:00
Hey Kate, I do not believe what happened One day I walked into the school and see a boy and a girl from the states school.Girls was nicely dressed in black had a short hair.I May that the nature of cool because the face looks like that is nice and besides we see that the righteous boy compliments.A you what do you think? Madzia

Hej Kasia!Nie uwierzysz co sie stało!Pewnego dnia szłam sobie do szkoły i patrze a jakiś chłopak oświadcza się dziewczynie przed szkołą.Dziewczyna była ładnie ubrana miała czarne krótkie włosy.Myślę że charakter maja fajny bo z twarzy wygląda że są mili a poza tym widac,chłopak prawi komplementy.A ty co o tym myślisz? Madzia
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci