Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T17:03:58+01:00
Mając 3 latka bardzo lubiłam bawić się zabawkami . Pamiętam , że mama kupiła mi pięknego brązowego misia na urodziny i odtąd nigdy się nie rozstawaliśmy .
Był to piękny pluszowy misiaczek . Jego lewe uszko było oklapnięte , na pyszczku miał białą plamkę a na główce mały kapelusik . Nazwałam go : Bella . Towarzyszył mi przy zabawach na podwórku , przy jedzeniu posiłków . Bez Belli nie mogłam zasnąć , on po prostu musiał być przy mnie . Przytulałam sie wtedy do niego i bez słowa zasypiałam . Kiedyś jednak zgubiłam go na spacerze w parku . Bardzo płakałam . postanowiłam , że dopóki go nie znajdę to będę głodowała . Rodzice oczywiście czym prędzej pobiegli go szukać , bo nie chcieli abym nic nie jadła . Po całym dniu poszukiwań znalazła sie moja Bella . Obiecałam sobie ,że nigdy już jej nigdzie nie zostawię . Została moją najlepszą przyjaciółką . Kiedy było mi źle zwierzałam się jej a wtedy od razu robiło mi się wesoło.
Teraz kiedy jestem już duża i nie bawię się pluszakami trochę zapomniałam o mojej najdroższej Belli . Siedzi ona jednak na jednej z moich półek i przygląda mi się uważnie każdego dnia .
21 4 21