Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T11:21:28+01:00
4kg*1zł+5kg*n zł
lub
(4 + 5n)/9

Nie musisz pisać walut ;]
Pozdrawiam wydaje mi się że tak ale mogę się mylić.
1 5 1
2009-11-21T11:21:35+01:00
Po 1zł za kg?
(4 + 5n)/9

a jeśli miało być x zł za 1 kg to: (4x + 5n)/9
2009-11-21T11:33:15+01:00
Cena droższych---m (ja tak oznaczyłam,bo nie napisałes)
(4m+5n):9