×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Krótkie wypracowanie z angielskiego 4-6 zdań na temat: o co ostatnio pokłuciłam się z rodzicami. Proszę o pomoc:)

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T14:17:48+00:00
Recently I argued with my parents because of I often play computer games, and I haven't got good marks in school. My mother said me: "It's worse with you, before you was so clever and nice...". But didn't want to cause pain her. The saddest thing is that I often argue with my parents and I don't know what I can do to change that.
0 0 0
2009-11-21T14:18:00+00:00
Latest from the parents quarreled about it, it was too late to come home.
I went to the apartment and my mom to me that I was fine to leave the yard. I said that tomorrow I am going to the movies with her friends, so I have to go. She said that she will not go anywhere because the 1 does not give me money. So I went to my room and I had to reconcile.

Ostatnie z rodzicami pokłóciłam się o to, że za późno przyszłam do domu.
Weszłam do mieszkania a mama do mnie, że mam karę na wychodzenie na dwór. Powiedziałem, że jutro idę z koleżankami do kina, więc muszę iśc. Powiedziała, że nigdzie nie pójdę bo po 1 nie da mi pieniędzy. Więc poszłam do swojego pokoju i musiałam się pogodzic.
0 0 0
2009-11-21T14:18:21+00:00
Yesterday quarreled with my mother about nieposprzątany pokój.Moja mother could not understand that it's too late I got up and almost missed the szkoły.Po coming from school until posprzątałam room shone. My mother could not uwierzyć.Przeprosiła me and it was all good.

Tłumaczenie:
Wczoraj pokłóciłam się z mamą o nieposprzątany pokój.Moja mama nie mogła zrozumieć że za późno wstałam i prawie spóźniłam się do szkoły.Po przyjściu ze szkoły posprzątałam pokój aż lśnił . moja mama nie mogła uwierzyć.Przeprosiła mnie i było wszystko dobrze.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci