Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-21T20:13:14+01:00
1/3 * 8 + 1/3 * 12 + 1/3 * 13 = 2,4 + 4 + 3,9 = 10,3 zł
2009-11-21T20:13:37+01:00
8zł+12zł+13zł=33zł

33zł:3=11zł

Odp: 11zł
2009-11-21T20:15:07+01:00