×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Twoi rodzice nie znoszą muzyki nowoczesnej.Przekonaj ich w kilku zdaniach że jest wartościowa a jej słuchanie może sprawić przyjemność,(wybierz określony

rodzaj muzyki np. techno,dance(
plisssssss
3

Odpowiedzi

2009-11-22T07:32:41+00:00
Słuchanie takiej muzyki może sprawić przyjemność, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że pomogą w nauce:D Gdy słuchamy i uczymy się nasz mozg skupia się bardziej na nauce i więcej zapamiętujemy, tak samo jak z gumą do żucia:] A poza tym muzyka ta jest tak samą wartościową jak np. klasyczna:)
0 0 0
2009-11-22T07:35:32+00:00
Moim zdaniem muzyka nowoczesna jest bardzo wartościująca, bo np taka muzyka jak pop może dużo nam uzmysłowić poprzez dany tekst piosenki dzięki niej inaczej patrzymy na różne rzeczy dostrzegamy coś czego wcześniej nie dostrzegaliśmy. Jest tez to muzyka bardzo przyjemna do posłuchania, może nas zrelaksować, uspokoić.
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-22T08:31:30+00:00
Szczerze mówiąc trudno mi to wyjaśnić, bo także nie rozumiem poetyki muzyki takiego typu, ale spróbuję się postawić na miejscu kogoś kto może jej słuchać.
No więc:
Uważam, że taka muzyka także ma swoje wartości. Każde pokolenie zazwyczaj słucha czegoś innego - wy, jako moi rodzice, macie sentyment do tego czego słuchaliście w przeszłości, to normalne. Jednak nie można powiedzieć, że istnieje muzyka dobra i zła - muzyka ma różne gatunki, dlatego, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Muzyka dance jest bardzo rytmiczna, dobrze się przy niej tańczy. Podobnie techno, którego również słucham, także wiele potrafi przekazać za pomocą elektronicznych dźwięków, tyle, że nie do każdego trafi. To, że nie możecie zaakceptować tego czego słucham, świadczy raczej o waszej małej tolerancji, a nie o moim słabym guście. Ludzie tworzą różną muzykę, aby mogła sprawiać przyjemność różnym ludziom - a nie tylko jednemu "typowi" człowieka.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci