Odpowiedzi

2009-11-22T10:53:40+01:00
Mój dzień? A to dziwne, nigdy nikt mnie o to nie pytał. Zazwyczaj składa on się z dużej ilości drzemek i biegania po ogródku, ale jeżeli tak bardzo zależy ci na tym, bym opowiedział dokładniej, to z wielką chęcią.
Zaczynam go zależnie od tego, o której godzinie wstaje moja rodzina. Gdy już się obudzę zawsze chce mi się bardzo na dwór, tzn załatwić sprawy fizjologicznie i porozmawiać z Borysem, tym psem z sąsiedztwa. Moja rodzina średnio lubi, gdy rozmawiamy, ponieważ krzyczą na mnie żebym był cicho. Rzadko, ale jednak niekiedy, uciszam się i idę razem z moją rodziną do domu. Zawsze gdy wrócimy robi mi się smutno, bo wszyscy wychodzą i zostawiają mnie samego. Nie wiem gdzie oni chodzą, ale zawsze długo ich nie ma. W tym czasie zazwyczaj leżę i nic nie robię, nieraz zjem moje chrupki i się napiję wody z moich misek.
Gdy moja rodzina wraca do domu jest mi bardzo wesoło i od progu skaczę na nich z radości. Nie zawsze im się to podoba, ale nieraz zaczynają się ze mną bawić. Najbardziej lubię się bawić taką gumową piłką która piszczy. Podczas zabawy nawet nie zauważam jak robi się ciemno na dworze i po raz kolejny idziemy na spacerek. Ten spacer jest już krótszy, bo jest dosyć zimno, a moja rodzina nie lubi takiej temperatury. Gdy przyjdziemy do domu ja nieraz jem, a potem idę spać.
Tak wygląda prawie każdy mój dzień. Co prawda nie jest zbyt fascynujący, ale jednak można powiedzieć, że miło się go spędza mają przy sobie kochającą rodzinę.
2009-11-22T10:55:12+01:00
Dzień Dobry mam na imię Sonia Jestem psem dziś jest bardzo piękny dzień, więć pójde z panem na spacerek będzie fajnie jak zawsze. Będzie się ze mną bawił i weźmiemy mojego kolegę Puszka. On jest bardzo fajny muwię wam pobawi się ze mną i będzie bardzo fajnie. Wam także proponuję iść dziś na spacer z rodzicami napewno się zgodzą.
Wiecie gdzie bym chiała najbardziej iść ? Pewnie nie wiecie ale ja wam powiem bo jesteście moimi przyjaciółmi, najbardziej chciała bym iść z moim panem do schroniska ponieważ tam jest najwięcej zwierzątek są psy, koty, i wiele innych zwierząt. A wy byliście kiedyś w schronisku? Napewno byliście, podobało wam się prawda? Ja też bym tak chciała. Ale może namówie pana i pójdziemy do schroniska dziś. To ja ide do pana a wy na mnie poczekajcie zaraz przyjde.Słóchajcie już jestem i udało mi się, pójde dziś do schroniska, ale będzie fajnie, ja jusz musze iść papa do zobaczenia. hurra jestem już w schronisku! Ale tu fajnie są koty psy i inne zwierzęta, opłacało się namuwić pana do pszyjścia tutaj. Ale nie stety już musimy iść papa zwierzaczki.
No i tak mi zleciał caly dzień,dziś było super. byłam w schronisku na spacerku to była przygoda. A teraz ide spać dobranoc wam wszystkim! :))

I to jest moja propozycja :))

Pozdrowiena przesyłam <33