Odpowiedzi

2009-11-22T20:44:44+01:00
11,09-5,23=5,86
23*1,5=34,5
323/19=17
1,256-0,73=0,526
23,61-6,7=16,91
2009-11-22T20:44:22+01:00
11,09-5,86=5,23
34,5/1,5=23
323/17=19
1,986+0,73=1,256
23,61-16,91=6,7
2009-11-22T21:15:40+01:00
ODP.
11,09 - 5,86= 5,23 bo 5,23+5,86=11,09
34,50 : 1,5= 23 bo 23 x 1,5= 34,50
323 : 17= 19 bo 19 x 17= 323
0,526 + 0,73= 1,256 bo 1,256 - 0,73= 0,526
23,61 - 16,91=6,7 bo 6,7 + 16,91= 23,61
proszę bardzo ;)