Wyobraź sobie ,że masz przyjaciela mieszkającego w małej miejscowości Rodzice powiedzieli mu, że w przyszłym roku ich rodzina przeniesie się do dużego miasta.Twój przyjaciel pyta cie, co sądzisz o takiej przeprowadzce.

Wady-..................
Zalety-..................
Uważam, że-.................
PILNE NA DZISIAJ!!!

3

Odpowiedzi

2009-11-23T17:10:16+01:00
Wady-nowe środowisko,nowi ludzie trudno się odnaleźć,


Zalety-poznawać nowych ludzi nowe środowisko,wszystko takie nowe chce się odkryć "zbadać teren"

Uważam że ta osoba ma skomplikowaną sytuację, nie chciałabym być na miejscu tej osoby :D:)
8 3 8
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T17:20:23+01:00
Wady- No cóż jest ich kilka ale najważniejsza jest chyba ta ,że w mieście jest bardziej zanieczyszczone powietrze, jest brudno i nie będzie tam twoich najlepszych przyjaciól, będziesz musiał się na nowo zaklimatyzować.

zalety- w większym mieście jest zawsze więcej zajęć, więcej miejsc do rozrywki a przedewszystkim więcej ludzi tak więc jest większe prawdopodobieństwo że spotkasz nowego przyjaciela. Jest tam wiele miejsc gdzie mógł byś robić to co naprawde lubisz np. jeździć na deskorolce, pływać, chodzić na długie spacery po parku.

Uważam ,że- nie masz się czym martwić bo na pewno wszystko się ułoży. Moze poznasz tam kogoś miłego, może się zakochasz. Tak szczerze to ja tez bym chciała pojechac do większego miasta i wyrwac sie ztąd. Moja rada dla Ciebie to to abys się zbytnio nie martwił, bo wszystko będzie dobrze.
9 4 9
2009-11-23T17:35:14+01:00
Zalety: możliwość poruszania się po całym mieście za niewielką kwotę (tramwaje, autobusy), kina, teatry, dyskoteki, wiele miejsc, gdzie można rozwijać swoje zainteresowania, możliwość poznania nowych ludzi, możliwość rozwoju( edukacji w lepszej szkole).

Wady: brak zieleni, hałas.

Uważam, że: miasto ma zarówno wiele zalet, jak i wad. Jednakże, sądzę, że napewno odnajdziesz się w miejskich realiach i zaowocuje to Twoim szybszym rozwojem itp.
7 2 7