Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-23T18:58:55+01:00
Miłosne wyznania to coś szczególnego, czego nie powinno się mówić co 3 sekundy gdyż straci to swoją magię... Takim myśleniem charakteryzuje sie mój Ukochany.... I żeby to nie straciło uroku w ogóle mi o tym nie mówi przykładowo ja proszę " Kochanie zrób mi tę przyjemność, napisz coś specjalnego dla mnie" spotykam odpowiedź " wiesz że i tak nie napisze a później przyjdziesz i będziesz marudziła że nie napisałem nawet marnego smsa... standardowa sytuacja" Czy facetom tak trudno zrozumieć, że kobieta potrzebuję czułych słów, poczucia bycia wyjątkową, naprawdę mi tego brakuję. Powiedziałam mu o tym otwarcie i nie zareagował nawet. Jak mogę mu to uświadomić, takie rzeczy są cegiełką wspólnego szczęścia...
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T19:04:45+01:00
Każdy człowiek chciałby usłyszeć słowa "Kocham Cię", wiele osób chciałoby to wyznać, ale brak im odwagi lub nie sprzyja im sytuacja, dlatego, dla wszystkich nieśmiałych, bojących się i niezdecydowanych przedstawiam poradnik: "Jak wyznać miłość w trudnej sytuacji"
Na początku określmy - czym jest ta "trudna sytuacja"?
Jeśli jest to brak odwagi, to zawsze możemy wyznać miłość znienacka, dając kobiecie kwiat, koniecznie czerwoną różę. A gdy w jej oczach zobaczymy niedowierzanie, możemy dodać słowa; "czerwone róże to symbol miłości, za ich pośrednictwem chciałbym Ci powiedzieć, że Cię kocham".
Trudna sytuacja to także brak zrozumienia za strony znajomych i rodziny. To może stanowić poważną przeszkodę, ale mówi się, że miłość góry przenosi, w związku z tym dobrze poinformować drugą osobę o swoim uczuciu - we dwójkę łatwiej walczyć z przeciwnościami losu. Gdy wszyscy wokół zobaczą, że uczucie was wiążące jest szczere i piękne, to z czasem ich brak przekonania zmieni się w kibicowanie związkowi.
Trudną sytuacją może być także nieumiejętność logicznego wysłowienia się w chwilach stresu - wtedy miłość możemy wyznać pisząc wiersz, poemat, lub po prostu te dwa najważniejsze słowa i przekazując je do rąk własnych ukochanej.
A tak naprawdę, to warto posłuchać swego serca, ono zawsze podpowie, co zrobić, by tej drugiej osobie powiedzieć, co się czuje.
2 5 2