×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Ułożyć historyjke ze slowami

nieustraszony Chyck Norris, nie strzelając, nie kopnąwszy, z półobrotu, chcąc nie chcąc, niestrzelający, nie wyszedł, niecodzienny, niechciany gość, nie lubi nietaktu, nieciekawy typ, nie lepszy, nienawidzić, nie kąpany w gorącej wodzie, nie co dzień, nie robiąc hałasu.
Na jutro ;)
z góry dzieki ;d
2

Odpowiedzi

2009-11-23T18:29:02+00:00
Pewnego słonecznego ranka nieustraszony Chuck Noris wyszedł na ganek i nie strzelonc tylo kopnąc z pułobrotu w domek się rozleciał.Zawiedziony Chuck chcąc nie chcąc musiał iść do somsiada po wode .Sąsiad jest w goroncej wodzie kompany i nie lubi nektaru naprawde nieciekawy typ czlowieka .Chuck go nie nawidzi somsiada bo uwarza iż jest głupi ale on jest nie lepszy.
0 0 0
2009-11-23T18:38:15+00:00
Nieustraszony Chuck Norris jak nie co dzien poszedł do baru. Zobaczył, że gdzieś w oddali rozpoczęła się bójka. On jednak nie wyszedł i choć nie lubi nietaktu podszedł do facetów, którzy kłócili się kto wygrał w tzn. grę rzutki. Gdy ten podszedł jakiś nieciekawy typ zaczął go popychać. Chuck Norris nawet nie strzelając powalił przeciwnika na łopatki. Wtem zjawił się jakiś niechciany gość i wyciągnął spluwę. Chuck Norris nie robiąc hałasu chcąc nie chcąc kopnął gościa z półobrotu. Wtem w bojkę wkroczył właściciel baru i nie kopnąwszy nikogo wyrzucił wszystkich z baru, oprócz Chucka Norrisa. Gdy wszyscy wyszli ten podziękował mu i powiedział, że to niecodzienny dzień, że dziś wszystko idzie mu nie tak. Nagle do baru wkroczyli trzej mężczyźni. Dwoje z nich wyciągnęło pistolety a jeden szukal czegos po kieszeniach. Chuck pomyślał „o ten to chyba jest niestrzelający”. Zaczeli isc w kierunku właściciela baru a ten zaczal biec w ich kierunku choc zazwyczaj jest nie kapany w goracej wodzie. Uderzył jednego prosto w twarz. Jego koledzy probowali mu pomoc wstac i z sykiem „my nienawidzić was” wyszli z baru. Chuck od razu się domyślił ze to byli ci trzej osobnicy którzy przez ostatnie tygodnie rabowali przydrożne sklepy, bary w okolicy. Gdy Chuck wkoncu wyszedl z baru . . . obudziłem/am się. Okazało się ze był to tylko nie zwykly sen.Przepraszam za brak znakow polskich. Mam nadzieje ze to nie problem. :)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci