Na pomoc to na jutro ! No więc tak muszę opisać swoje hobby trzeba uwzględnić że to narciarstwo na jutro Pomocy ! Niby proste ale nic mi do główiki nie przychodzi :-) Z góry dzięki i wybieram najlepszą odp.
A najlepiej A4 ale może być mniej ;)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T20:02:26+01:00
Moim ulubionym hobby jest narciarstwo. Kocham jeździć na nartach, ponieważ sprawia mi to ogromną radość i uwielbiam czuć wiatr we włosach, nie wspominając już o tej prędkośći... Na nartach nauczyłam się jeździć w wieku 10 lat w szkółce narciarskiej. Jak poraz pierwszy wsiadłam na narty pomyślałam, iż jest to głupie - myliłam się. Okazało się, że jest to boskie...Podczas gdy nauczyłam się jeździć na nartach co rok zabierałam rodziców na stok i uczyłam ich jeździć. Bardzo lubię uprawiać ten sport...
2009-11-23T20:07:55+01:00
Moje hobby to narciarstwo.ponieważ lubię śnieg,zimno i przede wszystkim skakanie.Zaczęło to się od wycieczki z rodzicami w góry.Bardzo się ucieszyłam,bo może w końcu znajdę sobie jakieś hobby.ponieważ każda moja koleżanka opowiadała o swoim a ja nigdy nic nie mogłam sobie wybrać.Więc gdy tylko byliśmy na miejscu od razu pobiegłam na skocznię bo najbardziej mi się spodobała a,że mój tata umiał skakać to mnie nauczył od tej pory narciarstwo to moja najlepsza pasja.