×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-23T19:32:17+00:00
Drogi Kolego
..... Co tam u ciebie słychać mam nadzieję,że niedługo się zobaczymy bo mam Ci tyle do opowiedzenia a teraz chciałabym Ci opowiedzieć o przeżyciach z wycieczki
...... Tydzień temu byłem na wycieczce w Krakowie dużo miejsc zwiedzaliśmy m.in Wawel i dużo muzea. Największym zaciekawieniem był Wawel jest tam dużo pomieszczeń
..... Szczęśliwy i pełen wrażeń wróciłem do domu

pozdrowienia Maciek

..... to są akapity
0 0 0
2009-11-23T19:45:42+00:00
Cześć Maciek
Wczoraj byłam na wycieczce w Kaziemierzu Dolnym.Było bardzo fajnie.Byliśmy na Starym Mieście i kupiliśmy sobie pamiątki.Ja kupiłem koguta z ciasta i pocztówkę.Byliśmy również na rzeką Wisłą i przejechaliśmy się statkiem.
Magda
0 0 0
2009-11-23T19:51:16+00:00
23 Listopad 2009r.,(miejscowość)

Drogi Maćku!

W pierwszych słowach listu chciałbym Cie serdecznie pozdrowić.
Dwa tygodnie temu byłem na niezwykłej wycieczce razem z klasą.Pojechaliśmy do Zakopanego.Zwiedzaliśmy dużo ciekawych obiektów.Między innymi byliśmy pod słynną skocznią.Później poszliśmy do Muzeum, gdzie napotkaliśmy wiele narzędzi używanych dawniej.Jednym z nich był 100 letni kilof,który znaleziono na Kasprowym Wierchu.Następnie zjedliśmy obiad w tutejszej restauracji.Chwilę odpoczęliśmy i poszliśmy zjeżdżać na nartach.Jeździliśmy przez 2 godziny.Wychowawczyni oznajmiła nam,że możemy jeszcze zostać,albo iść po pamiątki.Wszyscy jednogłośnie wykrzyknęli "pamiątki".Szybko zebraliśmy się i wyruszyliśmy.Nasze bagaże były przepełnione.Nauczycielka oznajmiła,że za pół godziny mamy pociąg.wyruszyliśmy.
Gdy wracaliśmy do domu śpiewaliśmy piosenki.Po godzinie 23 wszyscy byliśmy w swoich domach.
I tak minął dzień wspaniałej zabawy.Uważam,że odpoczynek dobrze nam zrobił.Na pewno przez najbliższy czas będziemy mieć bardzo dobre oceny.

(twój podpis)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci