Odpowiedzi

2009-11-24T18:24:21+01:00
2009-11-24T18:24:42+01:00
2009-11-24T18:25:14+01:00
2088 : 24 = 87 zl

odp.Każdy uczen powinnien zaplacil 87 zl.