Odpowiedzi

2009-11-24T18:35:09+01:00
Kazdy dzien zaczynam od... kubka gorącego kakao. Lubięj jego zapach i smak. Bez tego nie potrafię funkcjonować przez cały dzień. Potem małe śniadanko. Następnie idę do szkoły.
Po powrocie ze szkoły zazwyczaj....najpierw jem obiad. później odpoczywam po ciężkim dniu. Przez dwie godziny gram na kompie lub ie się spotkać z przyjaciółmi. Później odrabiam lekcje. Zazwyczaj jest ich dużo i jeśli są trudne pomaga mi mama.
Wieczorem najcześciej..... oglądam tv. Często też czytam książkę. Lubię wieczorne spacery. Zasypiam koło 23 i mam kolorowe sny:)
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-24T18:37:29+01:00
Każdy dzień zaczynam od pójścia do łazienki.Wykonuję poranną toaletę.Następnie ubieram sie,niestety zawsze zajmuje mi to dużo czasu.ponieważ nigdy nie potrafie sie zdecydować na odpowiedni strój.Kiedy juz wkoncu jestem ubrany ,to idę zjeśc sniadanie.następnie wstawiam naczynia do zlewu i wychodzę do szkoły.
Po powrocie ze szkoły myję rece i jem obiad.nastepnie ide do znajomych,aby sie troche oderwac od codziennego zgiełku.po powrocie odrabiam lekcje,i przygotowuje ksiazki na jutrzejsze zajecia.
ieczorem najczęściej gram w rózne gry na komputerze,oraz odlądam fajne filmy edukacyjne.Około godziny20 jemy kolacje.Po kolacji jak zwylke idę pod prysznic,a kiedy zakonczę wieczorna toaletę to wracam do swego pokoju-oazy.Przed snem lubie poczytac ksiazki.
1 1 1