Odpowiedzi

2009-11-24T19:04:47+01:00
3-4,05
2-x

x=(4,05x2)/3
x=2,7

4,05-2,7=1,35

Beda ,musieli zaplacic jeszcze 1,35
1 1 1
2009-11-24T19:06:23+01:00
4,05:3=1,35
1,35 x 2=2,7[zl]
odp.muszą dopłacić 2,7
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-24T19:07:17+01:00
Za 3 bochenki 4,05 zł to 4,05 zł : 3 =1,35 zł

no to za 2 bochenki trzeba zapłacić
2 x 1,35 zł = 2,70 zł
Odp:Trzeba dopłacić 2,70 zł a za wszystki 5 bochenków 6,75 zł
1 5 1