×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Charakterystyka Bilba Bagginsa J.R.R. Tolkiena....

znam wszystkie internetowe wersje także bądźcie normalni i niekopiujcie!;)
i niech będzie troche dłuższa tak gdzieś 200 słów
1

Odpowiedzi

2009-05-21T17:33:30+00:00
Bilbo Baggins na początku ksiązki był zwyczajnym hobbitem mieszkającym w swojej norce. Lubił spokój, przyjęcia i dobrom zabawę, nie różnił się więc niczym od przeciętnego hobbity. Można by powiedzieć że nie zasługiwał na specjalne zainteresowanie się jego postacią.
Cała sytuacja zmienia się jednak gdy Bilbo decyduje się wziąć udział w wyprawie wraz z Gandalfem i krasnoludami, tutaj ujawnia się 2 bardzo ważna cechy naszego bohatera jakimi są odwaga bo ta bez wątpienia była wtedy Bilbowi poczebna by wziąć udział w tej wyprawie, oraz umiłowanie Bilba do przygód. Inną ujawnioną w momencie gdy nasz chobbit ratował swoich towarzyszów z niewoli elfickiej cechą jest jego przyjacielskość. Z pośród cech tego małego hobbita możemy wyróżnić tagrze spryt pokazany w momencie grania z golumem w zagadki i cześwość umysłu jaką Bilbo pokazał zarówno w momencie tej właśnie gry jak i wielu innych przygód. Inną ale również wartą wspomnienia cechą tego hobbita jest jego oddanie sprawie pokazane w momencie gdy zakradał się do jaskini smoka. Gdy zaś zwrócimy uwagę na to jak bilbo pragnie rozwiązać konflikt 3 stron o niezwykły diament widzimy jego przebiegłość jak i umiłowanie spokoju czy terz pokoju czyli wrodzoną u naszego hobbita nienawiść do zła wojny.
Podsumowując ostać naszego hobbita należało by wspomnieć że jest on naprawdę wspaniałą osobom a pokazane powyżej jego cechy rosną do rangi nadzwyczajnych gdy weźmiemy pod uwagę że Bilbo Baggins jest hobbitem.
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci