Odpowiedzi

2009-05-20T19:51:09+02:00
0,4 --> 4,44 zł
1kg --> x

x= 11,1zł


bo 4,44*1/0,4 = 11,1

metodą krzyżową !

na 100% dobrze ;]
2009-05-20T19:55:08+02:00
0,4 kg=4,44zł
0,2kg=2,22zł
0,8kg=8,88zł
1kg=11,10zł
1 5 1