Odpowiedzi

2009-11-25T15:16:06+01:00
Jesli nie jestes zdecydowana to napisz ze sie wahasz . wypisz za ( np. słowa , kasa ) i przeciw ( np. mało kontaktu z rodzina itd. )
albo znajdz prace w necie ; pp sprawdzone xD
ale jesli nie chcesz. to wypisz tylko przeciw ; pp
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T15:23:51+01:00
Wiele młodych dziewczyn upodabnia się do dziewczyn startujących w konkursach piękności. Często przez odchudzanie popadają w anoreksję lub bulimię, a z tych chorób trudno wyjść. Mimo wszystko jednak wygląd ma duże znaczenie, a w szczególności dla młodzieży. Czy wobec tego warto zostać miss, gdzie trzeba przestrzegać ściśle diety i poprawiać nieustannie makijaż?
Po pierwsze gdy jest się miss, trzeba się liczyć z tym, że każdy ocenia raczej pozytywnie nasz wygląd, za to zazwyczaj negatywnie nasze cechy charakteru, osobowości. Jesteśmy wystawiani opinii publicznej i nasze zdjęcia krążą po całej sieci internetowej, gdzie są w przeróżny sposób komentowane i obrabiane.
Drugim argumentem na nie, jest to, że "przyciągnąć wyglądem jest łatwo, ale sztuką jest zatrzymać charakterem". Może wtedy będzie się miało więcej pseudo "przyjaciół" lub pseudo "narzeczonych", ale tylko i ze względu przez wygląd , raczej nie przez wzgląd na to co mamy w środku.
Ja osobiście nigdy nie chciałabym zostać Miss. To ciężka praca w dążeniu do doskonałości, ale również można szybko upaść. Wolę pozostać normalną dziewczyną, bez ciągłego patrzenia w lusto. :)

:P
1 5 1