Odpowiedzi

2009-11-25T16:11:07+01:00
15,20zł/kg * 0,15 kg = 2,28 zł
4 3 4
2009-11-25T16:11:58+01:00
15,20/kg

15,20 * 0,15kg= 2,28

Odp: 0,15 kg sera kosztuje 2,28zł.
4 5 4