×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-25T15:23:01+00:00
Myślę , że nie chciałabym zostać niewolnikiem . Bardzo lubię wolność i nie chcę być poniżana przez innych . Uważam , że każdy powinien mieć swoja prawa ,a niewolnicy ich nie mają , są oni karani za każda pomyłkę i muszą pracować do utraty sił. Myślę ,że nikt nim nie chce być , bo niewolnictwo jest nieludzkie . Niewolnicy nie są szanowani przez swoich oprawców. Ja bardzo lubię swoją wolność i mam swoją dume , więc nie chcaiałabym byc niewolnikiem. Takie jest właśnie moje zdanie.
0 0 0
2009-11-25T15:31:45+00:00
Ja nie chciałabym być niewolnikiem . Niewolnik nie miał wolności osobistej. Był " narzędziem mówiącym ludzkim głosem " . Niewolnictwo istniało we wszystkich krajach starożytnych . Mogli się nimi stać jeńcy pojmani w wojnach , dziecko urodzone przez matkę niewolnicę , ludzie , którzy popadli w długi . Odgrywali najważniejszą rolę w gospodarce państw starożytnych .Pracowali w rolnictwie, w kamieniołomach i w domu . Najlżejszy los mieli niewolnicy pracujący w domu .
0 0 0
2009-11-25T15:35:10+00:00
Sądzę, że nie chciałabym być niewolnikiem, gdyż to jest złe karanie innej osoby.Niewolnik nie ma prawa do niczego nie może udzielać się w różnej sprawie, a przede wszystkim nie jest szanowany przez nikogo.Każdy tą osobę omija nie chce ją znać ani zadawać się,ogółem jest nie widzialny.Osoby dobrze wykształcone, wychowane nie mają zamiaru mieć z nimi coś wspólnego,zatem nie chciałabym być niewolnikiem.Niewolnik jest podobny do osoby bezdomnej, która nie ma za dużo jedzenia i nie jest czysta.Jednak w starożytnych latach większośc obywateli było niewolnikami.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci