×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Opisz swój ulubiony dzień tygodnia korzystając z notatek

saturday
play computer games
watch tv
listen to music
chat on line
go shopping
na pół strony A5
2

Odpowiedzi

2009-11-25T15:50:45+00:00
My favourite day of the week is saturday. In saturday I don't have to go to school so I can sleep all day. But I don't want it. When I wake up I make some breakfast for me and my family. When I finish eat usually I going to watch TV or playing computer games. At 3 p.m. I going with my friends for shopping. It's awesome. We always have a good time. I come back to home in evening and I chatting online with my friends about shopping. Later I listen music and go to sleep.
39 3 39
2009-11-25T16:47:27+00:00
My favourite day of a week is Saturday. I love Saturday, becouse I don't have to get up early and go to school. Usually I get up at 10. I eat breakfast and play in the computer game two hours. Next I go with my friends to shoping. When I back I usually watching tv ang listen to my favourite music. In the evening I chatting on line. When I finish it I'm often feeling really triend and I going to bed.I want next Saturday!


Moim ulubionym dniem tygodnia jest sobota. Kocham sobotę, ponieważ nie musze wcześnie wstawać i iść do szkoły. Zazwyczaj wstajeę o 10. Jem śniadane i gram w gry komputerowe dwie godziny. Następnie idę z przyjaciółmi na zakupy. Kiedy wracam zazwyczaj oglądam telewizję i słucham mojej uliubionej muzyki. Wieczorem "czatuje". Kiedy skończę często czuję się zmęczona i idę do łóżka. Już chcę następną sobotę!


Mam nadzieje, że się przyda :)
41 4 41
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci