×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odczytaj tekst ,przekształcając poszczególne zdania tak ,aby uniknąć powtórzeń wyrazu który . Zastosuj w tym celu imiesłowy przymiotnikowe .

Kamilę otoczył krąg rówieśników , którzy chcieli dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się , że uczyła się mówić po angielsku z akcentem , który brzmiał brytyjsko . Kamila opowiadała o białych klifach w Dover , które podziwiała ze statku . Wspominała także katedrę w Canterbury , która jest najdłuższym średniowiecznym kościołem w Europie. Wszyscy oglądali zdjęcia , które przyniosła Kamila .

Dzięki za odpowiedzi. potrzebuję jak najszybciej odpowiedzi to na jutro .
3

Odpowiedzi

2009-11-25T19:47:58+00:00
Kamilę otoczył krąg rówieśników chcących dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się , że uczyła się mówić po angielsku z akcentem brzmiącym brytyjsko . Kamila opowiadała o białych klifach w Dover , które podziwiała ze statku . Wspominała także katedrę w Canterbury , będącą najdłuższym średniowiecznym kościołem w Europie. Wszyscy oglądali zdjęcia przyniesione przez Kamilę .
137 4 137
2009-11-25T19:48:32+00:00
Kamilę otoczył krąg rówieśników , chcących dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się , że uczyła się mówić po angielsku z akcentem , brzmiącym brytyjsko. Kamila opowiadała o białych klifach w Dover , które podziwiała ze statku . Wspominała także katedrę w Canterbury , będącą najdłuższym średniowiecznym kościołem w Europie. Wszyscy oglądali zdjęcia , przyniesione przez Kamile .
100 4 100
2009-11-25T19:50:51+00:00
KAmilę otoczył krąg rówieśników , chcących dowiedzieć się informacji o Angli.
Spodobał im się , jej akcent brytyjski.Dziewczynka opowiadałą o białych klifach w Dover , które podziwiała na statku.
Wspomniałą też onajdłuższym średniowiecznym kościele w Europie,o katedrze w Centerbury.Wszyscy zachwycali się zdjęciami dziewczynki.
56 3 56
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci