Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T19:10:21+01:00
26.11.2009


Cześć Kasiu !

Na wstępie mojego listu,chciałabym Cie bardzo serdecznie pozdrowić i zapytać co u Ciebie nowego ? Przepraszam ,że długo nie pisałam ale sama rozumiesz dużo nauki.
Chciałabym Ci opisać ogród,który ostatnio widziałam. Wiem jak bardzo lubisz kwiaty,dlatego chcę podzielić się z tobą wrażeniami. To było wczoraj tata powiedział że bierze mnie na wycieczkę rowerową ! Zgodziłam się nie wiedząc gdzie jedziemy. Gdy dotarliśmy na miejsce ,,dech zaparło mi w piersiach".
To było piękne,cudowne aż nie wiem jakich słów użyć. Weszliśmy do środka. Było pełno cudownych róż ! Pachniały jak .. nie umiem tego wyrazić ! Wiele kwiatów było takich,których nie znam nazw . Myślałam, że to tylko sen. Lecz nie to nie jawa ! Naprawde to widziałam. Po pewnym czasie tata kazał mi zamknąć oczy. Posłusznie to zrobiłam. Gdy otworzyłam je ujżałam jeziorko a na nim pływające lilie. Na ziemii leżały płatki róż . Dla takich chwil warto żyć naprawdę.
Gdy przyjedziesz do mnie napewno Cię tam zabiore. To było moje spełnienie marzeń. Gdy wywołamy zdjęcia odrazu Ci przyśle.

Całuję Wiola ;**
2 5 2
2009-11-26T20:49:19+01:00
29.11.2009,Mojowa

Droga Kasiu

Piszę do ciebie ten list z myślą, że mnie wysłuchasz.Chciałbym opowiedzieć ci o mojej Wyobraźni a w tej Wyobraźni był przepiękny ogród w którym były Drzewa w różnych kolorach akurat była wiosna to zakwitały,Kwiaty piękne jak ty w blasku słońca,nie mogłem się oprzeć soczystym owocom które występowały w tej porze roku a ten zapach i smak palce lizać.
Zachęcam do takiej wyobraźni.Niech tobie czyta się przyjemnie ten list.
Ukochany Marek
3 3 3