×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Wczuj się w rolę M.Borowicza i zredaguj kartkę z jego dziennika. Opisz wydarzenia związane z próbą wyśledzenia przez profesora Majewskiego, miejsce spotkań

chłopców. ( możesz podać dzień, miejsce lub nazwę tygodnia) opowiedz co się tego dnia wydarzyło, przedstaw swoje subiektywne opinie. Napisz o swoich przeżyciach i rozważaniach :)
1

Odpowiedzi

2009-11-27T20:07:42+00:00
Niedziela
Kolejne zebranie literackie zaplanowane na dziś zapowiadało się doskonale. Gontala rozpowszechnił nam informację, że ma butelkę maślacza na dzisiejszy wieczór.
Pech, a może raczej szczęście sprawiły, że udzielanie korepetycji skończyłem później. Nie przewidziałem, że to może mi w czymś pomóc. Spóźniony szybko pośpieszyłem do kolegów, aż nagle w drodze zobaczyłem Majewskiego. Z początku ogarnęło mnie przerażenie, iż może nakryć nasze kółko literackie. Zmierzał w kierunku okna, z którego można było dostrzec postacie znajdujące się w pomieszczeniu, ale nie tym razem. Nie widząc dobrze terenu Majewski nie wiedział, którą derkę przełożyć na bok aby powstało przejście. Szybko odsunąłem dyl i uniemożliwiłem mu przejście.
Ten drań był dobrze poinformowany o naszym kółku. Jak tylko znalazłem się w odpowiedniej odległości zacząłem walić błotem w Majewskiego z wszystkich sił,nie mogłem się opanować. Wciąż się zastanawiam jak on może być tak obłudny, chciał żebym stał się taki sam jak on. Nigdy! Nie wiem czy to błoto było wystarczającą zemstą. Na nic zdał się jego powrót z strażnikami, gdyż szybko zdążyłem powiadomić o śledzeniu przez Majewskiego kolegom. Więcej już nie chcę nawet o nim pisać szkoda słów.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci