×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Wstęp: jakie marzenia miała Ania Shirley?

Rozwinięcie: kiedy marzę?Leżąc na plaży, prze snem...?
o czy marzę? czy są to marzenia fantastyczne, baśniowe czy całkiem realne? Które z moich marzeń jest najpiękniejsze?
zakończenie: czy warto mieć marzenie? Dlaczego?
2
dziękuje że dodałęś\dpodałać te pytanie :)

Odpowiedzi

2009-11-28T14:26:32+00:00
Marzeniem Ani Shirley było być ładną dziewcznynką i mieć rodzinę taką , która jej nie zostawi.
Gdy marzę to zamykam oczy i kładę się . Przed snem myślę o czymś miłym i co bym chciała osiągnąć. Moim najpiękniejszym marzeniem jest być sobą. Nie chcę być kimś innym. Nie powinniśmy się zmieniac dla kogoś. Musimy się zaakceptować takim jakim jesteśmy. Ania z pocztątku nie mogła siebie zaakceptować nikt jej nie chciał bo była ruda jak marchewka i chuda jak patyk. Jej zdaniem była brzydka. Pani Małgorzata obraziła ją właśnie w ten sposób.
Marzenia warto miec ponieważ każdy powinien sobie troche pomarzyć. Nie które marzenia nam się spełniają tak jak Ani gdy wyorosła była piękną dziewczyną.
21 4 21
2009-11-28T18:40:17+00:00
Największym marzeniem Ani Shirlet było być ładną dziewczyną. Bochaterka książki pt. Ania z zielonego wzgórza była bardzo wrażliwa i impulsywna. Nie umiała panowac nad emocjami. Była bardzo szczera i nie bała się wyrażać włsnej opinii. Ania była bardzo chuda. Jej blada twarz pokrywały liczne piegi. Miała duże zielone oczy i rude włosy, które doprowadzałay ją do rozpaczy. Z biegiem czasu Ania zmieniła się i zdecydowanie wyładniała.Patrzyła na świat w sposób niezwykły i nadzwyczajny. Ania starała się być dla wszystkich miła, sympatyczna i uprzejma. Taka była, dopóki ktos nie komentował jej wyglądu. Cierpiała gdy podkreślano jakie ma rude włosy i piegowata twarz. Dziewczyna ceniła przyjażń, a jej najlepszą przyjaciółką była Diana Barry.W stosunku do nauki była ambitna, pracowita, konsekwantna i cierpliwa. W oczach nauczycieli miała opinię zdolnej i rozsądnej uczennicy. Jej największym wrogiem był Gilbert, z którym skłócona, nieustannie rywalizowała. na Zielonym Wzgórzu Ania odnalazła prawdziwy dom. Pokochała Cuthbertów i odwdzięczała im się za przyagrnięcie sukcesami w szkole i pomoca w gospodarstwie. Przed snem myślę o moich sukcesach, porażkach i jak osiągnąć to czego pragnę, mam małe marzenia są one realne. Moje najpiękniejsze marzenia spełniają się w rzeczywistości. Moim zdaniem warto mieć marzenia - Dlatego że nigdy nie wiemy co nas jutro spotka.


Ja bym to tak napisała (i to nie jest z internetu)
15 4 15
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci