×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-28T21:01:29+00:00
Fizyczne badania dla mężczyzn składa się z kontroli organizmu i jego poszczególnych funkcji przy użyciu procedur kontrolnych, takich jak, obmacywanie, słuchania i perkusję. Ponadto obejmuje ono gromadzenie medycznych historii, szczegóły na temat stylu życia, coraz kątem chorób i posiadające badań laboratoryjnych.


Podobnie jak wszystkie inne checkups, badanie fizykalne dla mężczyzn będzie pierwszym uruchomieniu z lekarzem obserwując swój wygląd, pytanie ogólne pytania na temat swojego zdrowia i pomiar masy ciała. Następnie lekarz będzie sprawdzić tętno, oddech, temperatura ciała i ciśnienie krwi.

Podczas posiedzenia, lekarz sprawdzi skórę na uszkodzenia lub nieprawidłowości, oczu, uszu, nosa, jamy ustnej i gardła, węzły chłonne na szyi, kręgosłupa i mięśni pleców i ruchów w stawach.

Następnie użytkownik zostanie poproszony o położenie się na stole i badania lekarz stetoskop użyć, aby sprawdzić swój płuc i serca. Lekarz może również wykorzystywać obmacywanie i perkusję, aby sprawdzić przodu klatki piersiowej i brzucha.

Fizyczne badania dla mężczyzn zawsze zawiera odbytnicy i odbytu kontroli. Tutaj lekarz będzie używać palca do prowadzenia wewnętrznych badań i następnie dotknąć prostaty za wszelkie nieprawidłowości. Można również oczekiwać, że lekarz do kontroli organów do przepuklina i być przygotowanym na mosznie być palpated.

0 0 0
2009-11-28T23:13:14+00:00
Fizyczne badania dla mężczyzn składa się z kontroli organizmu i jego poszczególnych funkcji przy użyciu procedur kontrolnych, takich jak, obmacywanie, słuchania i perkusję
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci