×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz , czego twoim zdaniem nie może zabraknąć podczas świąt Bożego Narodzenia aby były udane? (minimum 10 zdań) prosze o rozwiązanie tego badz szybko

ponieważ za chwile jade do cioci (tam nie ma internetu) a to jest na poniedziałek :)
3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T09:23:33+00:00
Według mnie aby święta bożego narodzenia były udane , nie może zabraknąć na pewno miłej , rodzinnej atmosfery.Bez takiej atmosfery w ogóle nie będziemy odczuwać , że są święta.Koniecznie jest to potrzebne.Musimy być w tych dniu dla każdego mili ,życzliwi by i dla nas inni tacy byli.Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowym świętem , dlatego musimy robić wszystko by tak właśnie było w tych dniach.By każdy członek naszej rodziny czuł się wyjątkowo i też nas wyjątkowo traktował.Oczywiście nie tylko w święta , ale właśnie w ten dzień szczególnie.Dlatego sądzę , że miła ,rodzinna , świąteczna atmosfera jest bardzo,bardzo potrzebna.
3 5 3
2009-11-29T09:25:23+00:00
W Święta Bożego Narodzenia nie może zabraknąć rodziny przy stole. Ważna jest w tym dniu świąteczna atmosfera. Takie dobra materialne jak choinka, ozdoby, lub nawet prezenty, sprawiają że rodzina staje się sobie bliższa i weselsza. Nawiązując do tradycji można też postawić dodatkowy talerz w razie przybycia kogoś niespodziewanego. ;)
W tym dniu wręcz wskazane jest bycie miłym dla siebie nawzajem, gdyż ten dzień jest szczególny. ;)
3 2 3
2009-11-29T09:26:29+00:00
Moim Zdaniem Swięta Bożego Narodzenia nie mogły by się odbyć bez prawdziwej miłosnej atmosfery rodzinnej oraz Mszy Świetej w Kościele. Rodzina powinna być w ten dzień szczególnie w komplecie. Najważniejszą rzeczą była by również choinka. Nie mogło by również zabraknąc pięknych podarunków i prezentów pod drzewkiem. Wypieki ciasta i ciasteczka są również atutem Świąt BN. Oraz inne potrawy świąteczne. I przede wszystkim Kolacja Bożonarodzeniowa i Pasterka która odbywa się o 24 w nocy. :)
2 3 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci