×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mam wieeelką prośbę!!! Postrzebuje 4-minutowe przemówienie na polski. Obojętnie na jaki temat. Np. 'Hałas niszczy przyjemność', 'Mundurkom mówimy nie!

Precz z klasówkami! (stres w życiu ucznia). <-- to są przykłady, które podała nam babka z polskiego. Jak by się dało na wieczór bo byłbym baaardzo wdzięczny!!!
2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T10:31:24+00:00
Precz z klasówkami !!
Moim zdaniem , klasówki są największym stresem w życiu ucznia. W domu zawsze jesteśmy świetnie przygotowani , wszystko umiemy gdy rodzice nas pytają.Lecz w szkole natychmiast o wszystkim zapominamy .Boimy się że na klasówce będzie coś czego w domu sobie nie przypomnieliśmy,albo coś co jest naszą piętą achillesową czyli problemem. Często jest tak ,że rodzice mówią że dostaniemy dobrą ocenę a tu okazuje się że przez stres dostajemy jedynkę . Czasem zdarza się tak , że uda nam się zaliczyć sprawdzian na ocenę pozytywną ,lecz nie z każdego przedmiotu. Dostawając jedynkę z klasówki nauczyciele i rodzice powinni zrozumieć nasz stres który cały czas jest w nasi nie mozemy się skupić .Uczymy się dla siebie aby mieć dobrą przyszłość ,pracę rodzinę ,pieniądze a nie po to aby bez przerwy się stresować przez klasówki. Najbardziej stresują nas te niezapowiedziane kartkówki z trzech ostatnich lekcji z których przeważnie są złe oceny . Nauczyciele powinni albo zapowiadać klasówki albo w ogóle ich nie robić ! .

Podoba sie ? Pomogłam ? Jeśli tak to odpisz czekam na wiadomość .
0 0 0
2009-11-29T10:36:53+00:00
Precz z klasówkami ponieważ jest to stres w życiu ucznia.Często w czasie jednego dnia jest nawet 5 klasówek.To jest za dużo stresu jak na jeden dzień.Nauczyciele nie może być 5 klasówek w ciągu jednego dnia.Kiedy późno wracamy ze szkoły musimy odrabiać lekcje nie mamy czasu na uczenie się na 5 klasówek.To jest dla nas za dużo.Nie mamy czasu na żadne przyjemności.Nawet w weekend nie możemy gdzieś wyjść bo nie mamy czasu.Dlatego 1 klasówka wystarczyłaby na jeden dzień.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci