×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Zastanów się i napisz, co przyciąga wczasowiczów nad morze w sezonie letnim.Dlaczego niektóre kąpieliska nad polskim Bałtykiem są zamykane podczas

wakacji?
2

Odpowiedzi

2009-11-29T10:50:40+00:00
Wczasowiczów w sezonie letnim nad morze przyciąga czyste powietrze, doskonały klimat piękne plaże, kapieliska nadmorskie, liczne jeziora przybrzeżne Niektóre kąpieliska są zamykane ponieważ w sezonie letnim zdażają się dużo sztormy i może to grozić utonięciem.. Jest wtedy bardzo niebezpiecznie
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T10:55:22+00:00
Myślę, że woda i plaża przyciągają wczasowiczów, ponieważ są to miejsca, gdzie można dosłownie wszystko. Większość ludzi przyjeżdża, aby zapomnieć o problemach, a także zafundować sobie kilka dni pełnego relaksu.
W czasie wakacji, kiedy dzieci mają wolne od nauki, rodzice biorą wolne dni i wyjeżdżają z rodziną nad morze, aby pobyć razem, nacieszyć się sobą nawzajem. Również, powodem wyjazdów może być chęć atrakcyjnego wyglądu, bowiem na plaży bardzo łatwo zdobyć piękną, delikatną opaleniznę. Także młodzi ludzie szukając przygód i wrażeń, przybywają tam, aby spróbować czegoś nowego. Latem jest dużo atrakcji na które nawet ludzie z poważnych kręgów się skuszą, a przy tym się dobrze bawią. Jednak niektóre kąpieliska są zamykane podczas wakacji z róźnych powodów. Zdarza się, że woda jest skażona. Wtedy kąpielisko jest zamykane z obaw o zdrowie przyjezdnych. Również może się zdarzyć, że zdarzył się wypadek w wodzie lub też na plaży. Wtedy, aby rozpatrzeć całą sprawęi zebrać dowody, zamyka się kąpielisko na kilka dni.
Bycie nad wodą jest pełne wrażeń i magii szczęścia. Każdy, kto raz odwiedził jakieś kąpielisko, z pewnością wróci do niego nie raz.


Pozdr, mam nadzieję że pomogłam :)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci