×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz na strone A4 na dany temat od 1-3. Daje 102 punkty !!!

1.Święty różaniec jest potężną bronią . Używaj jej z ufnością a zadziwią cię wyniki . Jak rozumiesz te słowa.

2.Jakie znaczenie powinna mieć biblia w życiu młodego chrześcijanina ?

3.Przyjaźń ludzka jest tak piękna gdyż tworzy jedność serc. Jak rozumiesz te słowa.

Proszę o napisanie tego na prywatna wiadomość . Tutaj proszę napisać Wysłane a ja wybiore najlepszego autora lub złe odpowiedzi . Proszę jak najszybciej !
2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T08:27:21+00:00
2.Jakie znaczenie powinna mieć biblia w życiu młodego chrześcijanina ?

W życiu młodego Chrześcijanina Biblia powinna odgrywać bardzo dużą rolę. Każdy młody człowiek powinien być związany z biblią w sposób bardzo emocjonalny. Młodzi ludzie bardzo często oddalają się od Boga ponieważ gonią za karierą, wykształceniem. Czasami powodem może być brak czasu. Ludzie zapominają wtedy jak wielki jest Bóg i zapominają o modlitwie i czytaniu pisma. Biblia powinna właśnie przybliżać ludzi do Boga i ukazywać im dobrą drogę i Dobrą Nowinę o Jezusie. Pismo Święte ma swoją moc która przybliża ludzi do Boga, który jest miłosierny, pełen łaski i cierpliwy.Bóg powołuje człowieka i na różne sposoby przemawia do niego, aby ten rzeczywiście usłyszał Jego głos. Bóg dociera do człowieka ze swoim konkretnym planem, chce szczęścia dla każdego i obdarzając powołaniem konkretną osobę, objawia swoją wielką miłość, którą ma wobec nas. Szczególne z powołań, jakie Bóg kieruje do człowieka - to powołanie do kapłaństwa. Z różnych środowisk, zwykłej rodziny, która przeżywa swoje blaski i cienie, radości i smutki, młody człowiek słyszy w sercu konkretne wezwanie "Pójdź za Mną."
1 5 1
2009-11-30T10:54:52+00:00
Przyjaźń ludzka jest piękna gdyż tworzy jedność serc. Według mnie interpretacja tego zdania jest bardzo prosta. Przyjaźń to bardzo silna psychiczna więź łącząca dwa serca- dwie osoby. W tym uczuciu nie liczą się dobra materialne i wygląd. Liczymy się my jako ludzie, to jakimi jesteśmy, to, ze potrafimy kochać i jesteśmy kochani. Przyjaźń nasz uszlachetnia. Dzięki przyjaźni, jesteśmy sobą, przymykamy oko na drobne dziwactwa i wady, to się nie liczy. Ważne jest to, że kiedy z płaczem lub radością będziemy dzwonić nawet w środku nocy do przyjaciela, znajdziemy u niego wyrozumienie, i z pewnością podzieli nasze uczucia. Będzie się z nami śmiał i radował lub płakał i starał się pocieszyć. Przyjaźń tworzy jedność serc, bo patrzymy na przyjaciela sercem a nie oczyma, dlatego omijamy dobra materialne i liczy się dla nas tylko wnętrze. Przyjaciel kocha nas takimi jakimi jesteśmy, wie, ze każdy człowiek ma wady- nikt nie jest idealny. Osoby złączone tę magiczną więzią mają swój język, często osoby trzecie nie rozumieją o co chodzi w ich rozmowie, przyjaciele rozumieją się bez słów, znają się dobrze bo ich przyjaźń kształtowała się wiele lat, została oparta na zaufaniu i bezgranicznej szczerości i miłości.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci