Odpowiedzi

2009-11-29T14:32:36+01:00
2zl 75gr - 95gr = 1.80 zl

odp.Zeszyt kosztuje 1.80 zl a olowek 95gr
1 5 1
2009-11-29T14:34:10+01:00
Razem - 2,75 zł
Ołówek - ?
Zeszyt - 1.80

2,75 - 0,95 = 1,80

Ołówek kosztuje - 0.95 gr

Nie wiem jakim cudem ale chyba tak jak nie to napisz do mnie :D
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T18:21:08+01:00
Razem- 2zl 75gr
Zeszyt- 95gr droższy od ołówka
Ołówek - ?

2,75zł:95gr= 1,80zł

Odpowiedź: Zeszyt kosztuje 1,80zł , a ołówek 95gr.
1 5 1