Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-29T15:30:05+01:00
2 i ¾ kg = 11/4kg - 11 zł
1/4kg - 1 zł
4/4 [1kg] - 4zł
2009-11-29T15:30:25+01:00
2009-11-29T15:31:03+01:00
2 3/4 / 11 = 1/4kg
1/4kg*4 zł=1kg
1 kg kosztuje 4zł