×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-29T16:12:00+00:00
2009-11-29T16:17:41+00:00
Mam nadzieję żę to o to chodziło :)

Strzelec (24.11-22.12)
Masz wrażenie, że nie masz na nic czasu. Ostatnio twoja dobra skurczyła się niemiłosiernie. Jeżeli tak jest już od dawna zastanów się czy przypadkiem nie jesteś słabo zoragnizowana. Osoby spod twojego znaku czasami mają tendecję do generowania chaosu wkoło siebie. Postaraj się więc poprosić o pomoc lepiej od ciebie zorganizowaną przyjaciółkę: niech pomoże ci się ogarnąć. Zrobić jakiś harmonogram, czy co.
Wodnik (21.01-19.02)
Nic ci się ostatnio nie chce: snujesz się po domu jak zombie, nawet ci się nie chce do nikogo zadzwonić, żeby poplotkować. Może po prostu jesteś zmęczona i powinnaś sie porządnie wyspać, wybyczyć? Zamiast więc mieć wyrzuty sumienia przez kilka dni oddawaj się błogiemu lenistwu.
Ryby (22.02-20.03)
Masz dość bycia singlem? Spokojnie, to się niedługo skończy. Od pewnego czasu ma na ciebie oko pewien przystojniak. Poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni. On potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby się ośmielić. Ten koleś niedługo zacznie cię ostro podrywać!
Baran (21.03-20.04)
Uważaj na słowa. W najbliższym tygodniu ktoś, cię może źle zrozumieć. I nawet jeśli powiesz coś zupełnie niewinnego zostaniesz zupełnie opacznie zrozumiana i konflikt gotowy. Dlatego pamiętaj, żeby zastanowić się kilka razy zanim coś powiesz
Byk (21.04-21.05)
Dla twojego znaku nadchodzi idealny okres na to, aby zadbać o figurę. Jeśli planowałaś dietę: zacznij teraz! Osiągniesz najlepsze efekty. Chcesz schudnąć raz a porządnie? do diety dodaj takze obowiazkowo trochę ruchu. Nie musisz uprawiać sportu: wystarczy, że codziennie pospacerujesz szybkim krokiem pół godziny (możesz się np. przestać migać od wychodzenia z psem).
Bliźnięta (22.05-21.06)
Układ gwiazd sprzyja zakochiwaniu się. Jest spora szansa, że niedługo w twoim otoczeniu pojawi się koleś, który zawróci ci w głowie. Będzie twoją bratnią duszą! Wypatruj facetów spod znaku Byka i Skorpiona.
Rak (22.06-22.07)
Postaraj się nie zawracać głowy wszystkim dokoła swoimi problemami. Oczywiście nie ma nic złego, że wypłaczesz się przyjaciółce kiedy dzieje się coś niedobrego. Ale sęk w tym, że ostatnio absolutnie wszystkim opowiadasz o swoich nieszczęściach. Hej! Naprawdę jest aż tak źle? Może troszkę przesadzasz?
Lew (23.07-23.08)
Marzy ci się romantyczna randka z super chłopakiem? Już niedługo twoje marzenie się spełni. Chłopak, który podoba ci się od dawna wreszcie się zdecyduje cię zaprosić na spotkanie. Super! Wreszcie będziesz miała szanse się zakochać!
Panna (24.08-23.09)
Czas zacząć szukać sobie pary na sylwestra. Jeśli nie chcesz iść sama, a nie masz aktualnie faceta zacznij się tym interesować już teraz. Warto, żebyś zadbała o to, żeby mieć jakieś towarzystwo. Jeśli nie uda ci się namówić, żadnego fajnego faceta, żeby ci towarzyszył postaraj się namówić większa grupę znajomych na wspólny wypad.
Waga (24.09-23.10)
Zadbaj o swoje bliskie relacje. Ostatnio zupełnie nie miałaś czasu dla przyjaciół. To oczywiście normalne, że czasami jesteś mniej dostępna dla bliskich niż zwykle. Ale postaraj się mieć rękę na pulsie: i jeśli np. kumpela naprawdę będzie potrzebowała twojej pomocy rzuć wszystko i bądź przy niej. Są sytuacje, w których to przyjaciele powinni być najważniejsi.
Skorpion (24.10-23.11)
Jesteś ostatnio we flirciarskim nastroju. Kiedy tylko zobaczysz na horyzoncie jakiegoś atrakcyjnego faceta włączasz urok... i koleś już jest twój. Korzystaj więc z okresu popularności, tylko pamiętaj, że nie każdy facet nadaje sie na twojego chłopaka. Jeśli szukasz prawdziwej miłości wypatruj Bliźniąt i Koziorożców ;-).
Koziorożec (23.12-20.01)
Ostatnio nie możesz się skoncetrować? Masz wrażenie, że przez twoją głowę przepływają miliony infomacji i, że od nadmiaru bodźców w pewnym momencie w końcu wybuchniesz? Spokojnie, osoby spod twojego znaku cazsami biorą na siebie zbyt wiele obowiązków. Stąd poczucie przciążenia. Postaraj się więc szybko ograniczyć swoją listę rzeczy do zrobienia.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci