Odpowiedzi

2009-11-29T19:28:28+01:00
Moją najlepszą koleżanką jest Marta. Chodzimy razem do jednej klasy już od trzech lat. Mogę ją nazwać moja najlepszą przyjaciółka. Jest dla mnie oparciem i zawsze mogę na niej polegać. W razie problemu proszę ja o pomoc i odwrotnie. Staramy się nigdy nie kłócić i wzajemnie sobie pomagać. Nie wiem co bym bez niej zrobiła. Marta zna moje tajemnice i wiem, że ich nie wyjawi. Jest szczera i zabawna. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa wszystko. Jest tak jakby moja siostrą. Jest wspaniała!
61 3 61
2009-11-29T19:30:17+01:00
Moja najlepsza koleżanka ma na imię (załóżmy) Kasia. Siedzę z nią już od pierwszej klasy w jednej ławce. Jest moim oparciem nie tylko gdy jestem zmęczona na lekcji, ale wspiera mnie duchowo i zawsze potrafi doradzić. Jest jedną z najwspanialszych osób jakie poznałam i to w szkole. Zawsze sobie wzajemnie potrafimy pomóc i rozumiemy się bez słów, a to, że przy ludziach nie trzeba ciągle gadać bardzo cenię, ponieważ nie należę do osób, które ciągle "paplają". Uwielbiam z nią spędzać czas. Kasia jest wyrozumiała, tolerancyjna i miła. Jak każdy człowiek ma też wady, potrafi zadrzeć nosa i jest uparta, ale akceptuje ją z wszelkimi niedoskonałościami, a jej na ogół złe cechy przydają się w życiu. Bardzo ją szanuję i mam nadzieje, ze nasze drogi szybko się nie rozejdą.

Mam nadzieję, że pomogłam. ;)
45 4 45
2009-11-29T19:35:10+01:00
Opis kolezanki

Oliwia jest moja kolezanka z ławki siedzimy razem na histori ,
jest bardzo ładna ma duze niebieskie oczy ,ciemne włosy i
snieznobiała cere .Oliwia jest szczupła i niewysoka .Oliwia z charakteru jest bardzo uczciwa i delikatna .Moja kolezanka jest
miła i skryta choc bardzo pracowita .Rodzice Oliwki sa z
zawodu urzednikami ,mama Oliwii jest sekretarka w duzej
firmie a tata pracuje w sadzie .Bardzo lubie moja kolaezankę.
Jest ze mna na dobre i na złe .Oliwia najbardziej lubi plastyke
ale matematyka jest dla niej pieta Achillesa .
26 3 26