×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-29T18:49:14+00:00
Berek - dziecięca gra ruchowa, polegająca na tym, że jedna osoba (nazywana berkiem) musi dotknąć dowolną z pozostałych osób biorących udział w zabawie. Dotknięta osoba staje się berkiem, a poprzedni berek staje się zwykłym uczestnikiem zabawy. W grze może wziąć dowolna liczba osób. Zabawa nie jest ograniczona w czasie regułami, a zazwyczaj kończy się gdy większość uczestników poczuje się zmęczona.Klasyczną odmianą Berka jest Berek Goniany.Który został opisany.Jeżeli gracze chcą mogą ograniczyć grę czsowo i wtedy gra będzie bardziej rywalizacyjna niż towarzyska.Kiedy jest dużo uczestników mogą być dwa Berki.Jeżeli berkowi uda się to zrobić - wygrywa, jeżeli nie, zwyciężają wszyscy niezłapani.Liczba graczy Nieograniczona
Zalecenia wiekowe 7+
Czas gry Dowolny
Elementy strategii Brak
Wymagane umiejętności szybkość, zwinność, zręczność
1 5 1
2009-11-29T18:52:28+00:00
Zabawa w ciuciubabkę.

Jest to zabawa dla nieograniczonej liczby osób. Bardzo śmieszna.
Ciuciubabka to osoba szukająca która ma na oczach zawiązaną chustkę. Następnie uczestnicy zabawy dotykają Ciuciubabki i kręcą nią podczas czego śpiewają : Ciuciubabko kręć się kręć. Zabawa powinna odbywać się w domu. Dzieci rozbiegają się a ciuciubabka krąży z zasłoniętymi oczami po pokoju. Można jej dotykać ale tak żeby nie złapała lecz gdy ciuciubabka złapie daną osobę ona przejmuje jej role.

Na tym polega cała zabawa ;) Moja ulubiona ;d uwielbiałem szukać.
1 5 1
2009-11-29T19:02:14+00:00
Moją ulubioną zabawą z dzieciństwa było zabawa w chowanego po ciemku. Bawiło w nią się tak, że gasiło się światło i się chowało, aby było wesoło i żeby było trudniej znaleść osobę, która się schowała. Przy tej zabawie było bardzo dużo poczucia humoru oraz świetna zabawa . Przy tej zabawie, świetnie mijał mi czas. Szybko sięodprężałam i spędzałam miło czas z moimi rówieśnikami. Każdy miał wówczas masę energii na tak świetną zabawę.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci