×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

W podanym tekście wstaw brakujące przecinki.

Niekiedy martwię się że nie przeczytałem jeszcze tylu książek. Nie wiadomu kiedy nadrobię zaległości. Nie wiem czy w ogóle mi się to uda. Niestety nasze możliwości są ograniczone i nie sposób czytać po parę dziennie. Ani mlodsi anie starsi nie są w stanie tego dokonać. Poza tym opowieści o niezwykłych przygodach są nie najkrótsze a ja czytam raczej wolno. Zrobiwszy swoisty rachunek sumienia sięgnąłem po długo odkładaną lekturę obowiązkową. Czytałem jednak nieuważnie nie zwracałem uwagi na szczególy i do końca nie zrozumialem postępowania bohaterów.NIe mam pojęcia co sprawia że tak szybko się zniechęcam. Chyba zapiszę się na jakiś kurs szybkiego czytanie może wtedy uwierzę że mogę pokonać swoją piętę achillesową.
3

Odpowiedzi

2009-11-29T19:02:47+00:00
Niekiedy martwię się, że nie przeczytałem jeszcze tylu książek. Nie wiadomu, kiedy nadrobię zaległości. Nie wiem, czy w ogóle mi się to uda. Niestety, nasze możliwości są ograniczone i nie sposób czytać po parę dziennie. Ani mlodsi, anie starsi, nie są w stanie tego dokonać. Poza tym, opowieści o niezwykłych przygodach są nie najkrótsze, a ja czytam raczej wolno. Zrobiwszy swoisty rachunek sumienia, sięgnąłem po długo odkładaną, lekturę obowiązkową. Czytałem jednak nieuważnie, nie zwracałem uwagi na szczególy, i do końca nie zrozumialem postępowania bohaterów.NIe mam pojęcia, co sprawia że tak szybko się zniechęcam. Chyba zapiszę się na jakiś kurs szybkiego czytanie, może wtedy uwierzę, że mogę pokonać swoją piętę achillesową.
1 5 1
2009-11-29T19:02:41+00:00
Niekiedy martwię się, że nie przeczytałem jeszcze tylu książek. Nie wiadomu kiedy nadrobię zaległości. Nie wiem, czy w ogóle mi się to uda. Niestety nasze możliwości są ograniczone i nie sposób czytać po parę dziennie. Ani mlodsi anie starsi nie są w stanie tego dokonać. Poza tym opowieści o niezwykłych przygodach są nie najkrótsze, a ja czytam raczej wolno. Zrobiwszy swoisty rachunek sumienia sięgnąłem po długo odkładaną lekturę obowiązkową. Czytałem jednak nieuważnie nie zwracałem uwagi na szczególy i do końca nie zrozumialem postępowania bohaterów.NIe mam pojęcia co sprawia, że tak szybko się zniechęcam. Chyba zapiszę się na jakiś kurs szybkiego czytania może wtedy uwierzę, że mogę pokonać swoją piętę achillesową.
0 0 0
2009-11-29T19:04:15+00:00
Niekiedy martwię się , że nie przeczytałem jeszcze tylu książek. Nie wiadomo kiedy nadrobię zaległości. Nie wiem czy w ogóle mi się to uda. Niestety nasze możliwości są ograniczone i nie sposób czytać po parę dziennie. Ani młodsi , anie starsi nie są w stanie tego dokonać. Poza tym opowieści o niezwykłych przygodach są nie najkrótsze , a ja czytam raczej wolno. Zrobiwszy swoisty rachunek sumienia sięgnąłem po długo odkładaną lekturę obowiązkową. Czytałem jednak nieuważnie , nie zwracałem uwagi na szczególy i do końca nie zrozumialem postępowania bohaterów.NIe mam pojęcia co sprawia , że tak szybko się zniechęcam. Chyba zapiszę się na jakiś kurs szybkiego czytania , może wtedy uwierzę, że mogę pokonać swoją piętę achillesową.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci