Odpowiedzi

2009-11-30T12:57:52+01:00
Był zwykły dzień w szkole pani profesor zadała wypracowanie na temat kim bys chcial zostac w pszyszlosci po szkole spotkali sie tszej uczniowie Radek Marek i Zuzia radek powiedzial ze nie wie jak napisac ale mu rodzice pomoga marek ktory gorzej sie uczyl stwierdzil ze sciagnie z internetu po co sie meczyc a zuzia powiedziala ze sama zrobi (byla szostkowa uczennica) na nastepny dzien dzieci poszly do szkoly pani im kazala czytac zuzia wysmienicie tak sie powiinno pisac 6 radek troche bledow ale pozatym dobrze 4 marek na poczatku myslal ze wszystko dobrze po czym pani powiedziala widzialam cos takiego w internecie plagiat 1 moral jest krotki nalezy pisac samemu i nie oszukiwac
2009-11-30T12:58:41+01:00
Pewnego razu Jasio chciał wykopać dół żeby wpadła do niego Małgosia, był bardzo głęboki Jasio zamaskował go i poszedł do Małgosi. Jasio poprosił Małgosię żeby poszła z nim, zgodziła się. Jednak chłopiec zapomniał gdzie zrobił dołek. Szli, szli aż Jasio wpadł w swój dołek, dziewczynka domyśliła się że miał to być dołek na nią i obraziła się na Jasia.
Przysłowie: Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.
  • Użytkownik Zadane
2009-11-30T13:13:02+01:00
Pewnego razu, we wakacje Ania wstała jak na co dzień. Był to czwartek, a Ania poszła do kościoła (codziennie to robiła, bo tak bardzo kochała Boga). Idąc nie zobaczyła nawet żywej duszy, ani auta, ani ludzi, nawet zwierząt nie było. Na drodze panowała cisza, pewnie dlatego, że ludzie w wakacje lubią sobie pospać. Na mszy była tylko ona i ksiądz, ale i tak msza się odbyła. Wracając z kościoła podjechało do niej auto. Wysiadła z niego pięknie ubrana i umalowana pani, a także pan w garniturze. W ręku trzymali balony i jakiś bon. Okazało się, że przyjechali, aby komuś wręczyć milion złotych i możliwość nagrania płyty, a że Ania była jedynym człowiekiem, który był tak wcześnie rano na nogach wręczyli jej nagrodę. Ania zaczęła skakać z radości. I tak jak wtedy, aż do teraz codziennie wcześnie rano idzie do kościoła.
"Kto rano wstaje temu an Bóg daje."

Napisałam co mi przyszło do głowy. Mam nadzieję, że się przyda. Pozdrawiam :*