Odpowiedzi

2009-11-30T15:06:36+01:00
1 1/2kg - 18zł
1/2kg - 18:3=6zł
2kg - 6*4=24zł

Odp: 2 kg kosztują 24 zł, a 1kg 12zł.
18 4 18
2009-11-30T15:08:06+01:00
18÷3=6zł - 0.5kg tortu
4×6=24zł - 2 kg tortu
odp: za 2 kg tego tortu trzeba zapłacić 24zł
22 4 22
2009-11-30T15:10:48+01:00
1/2 tortu - 18 :3=6zł.

2kg - 6zł *4=24zł.

2 kg tortu kosztuje 24zł.
17 4 17