×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-03T14:53:24+00:00
Ludzie w dzisiejszych czasach nie czytają książek, ponieważ uważają iż lepiej skorzystać z internetu jako źródło wiedzy. Społeczeństwo nie okazuje chęci w czytaniu, bo krócej jest oglądnąć film, ponieważ w treściach książek autorzy ukazują obraz poetycki poprzez dużą ilość porównań i przymiotników. Jednak czytając książki lepiej zapamiętujemy treść utworu. Podczas filmu nie ujrzymy pierwotnej wersji opowiadania, poezji , czy lektury. Człowiek nie ukazuje chęci do czytania opowiadania, ponieważ chce iść z postępem, woli oglądać telewizję. Czasem jednak niektórzy mają trudności z czytaniem, są to tgz. analfabeci, również część społeczeństwa nie rozumie przeczytanej treści, czy nie zna dużej ilości słów zawartej w tekście.
Czytajmy, ponieważ stajemy się mądrzejsi.
2 3 2
2009-12-03T14:57:22+00:00
W tych czasach ludzie są bardziej zainteresowani nowocześniejszymi wynalazkami takimi jak : Internet , telewizja , ksiązki multimedialne . Ludzie są teraz zalatani.A gdy mają wolną chwilę siadają przed komputerem czy telewizorem i patrzą "co noewego w świecie słychać " . Książki także są bardzo ciekawym materiałem o świecie . Z nich możemy się więcej dowiedzieć , a nawet nauczyć . W książce możemy przeczytac bardzo ciekawe zdanie typu "Litwo ojczyzno moja , tyś jak...." . A w internecie "Paris Hilton kupiła nowe buty". Sami stwierdźcie co jest mądrzejsze i bardziej pouczające .
W telewizji wiele mówi się o skandalach , że czsami człowiek chce się zapaść pod ziemię . Czytanie książek wycisza i jest bardzo potrzebne .
2 2 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci