Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-01T07:49:23+01:00
1 1
- . - =1/8
2 4

320zł:1/4=320zł:0,25=1280zł
m0żna też tak
320zł:1/4=320zł*4/1=1280zł
1 5 1
2009-12-01T07:50:02+01:00