×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-01T08:14:09+00:00
Czas świąt- jest dla mnie magicznym czasem!
Święta Bożego Narodzenia, to w moim domu najważniejsze wydarzenie roku - okres radości i spokoju.. W tym czasie warto było by pomyśleć o sobie. O tym jakim jestem człowiekiem? Jak traktuje swoich bliskich? Każdego roku lubię znów stać się dzieckiem i poczuć magie tych świąt !Dla mnie jest to najważniejsze święto w całym roku kalendarzowym , chociaż wiem , że święta wielkanocne są ważniejsze to bardziej wolę Wigilię. Zawsze nie mogę doczekać się wieczoru, kiedy przy pierwszej gwiazdce składamy sobie najserdeczniejsze życzenia łamiemy się opłatkiem i z całą rodziną zasiadamy do stołu domu na wieczerze. Ale są i tacy którzy Święta te spędzą samotnie mam nadzieje że i dla Nich zaświeci gwiazdka na niebie.
Jednym z symboli Świątecznych jest puste miejsce przy stole dla wędrowca .Miejsce takie symbolizuje również pamięć o tych, którzy kiedyś przy nim zasiadali. Jest to także nakrycie dla zbłąkanej duszy w naszym domu również takie miejsce czeka .Bardzo lubie zapach choinki no i symboliczne prezenty , które rozpakowuję po wieczerzy.

Jednak najbardziej liczy się przyjście Pana Jezusa na Świat to jest największym prezentem i jeśli tego nie czujemy to po co te Święta? Potem udajemy się cała rodziną do kościoła na pasterkę.

W Boże Narodzenie nasze domy odwiedzają prawdziwi kolędnicy. Myślę że wszystko będzie się zmieniać razem z prawdziwymi tradycjami. Ale wszystkim życzę aby dostrzegli ten największy Dar Świąt jakim jest Pan Jezus.
0 0 0
2009-12-01T09:45:59+00:00
Święta najbardziej uwielbiam spędzać z rodziną. Najbardziej lubię ubierać z siostrą choinkę, bo jest przy tym dużo zabawy. Zawsze pomagam babci i mamie w przygotowaniu dań wigilijnych. Dzielenie się opłatkiem z rodziną zawsze jest zabawne, ponieważ młodsze dziecie jedzą opłatek;) Gdy otwieramy prezenty wtedy zaczyna się czuć prawdziwe święta, są rozmowy z rodziną zabawy z młodszym rodzeństwem, pokazywanie sobie prezentów, radość z tej cudownej chwili. Święta są dla mnie najlepszym dniem w roku tak jak sylwester są te dni bardzo magiczne.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci