Michasia postaowiła upiec biszkopt z jabłkami.w tym celu wzięła od babci przepis i sprawdziła ceny potrzebnych towarów
produkty ceny
mąka 180 1 kg
cukier puder- 3,40 ),5 kg
jaja- 2 ,47/6 sztuk
jabłka-2,80zł /kg
0,35kg mąki o,
0,35 kg cukru
12 jaj
250g pokrojonych jabłek




PLIS POMÓZCIE!!!!!!!!!!!!

2

Odpowiedzi

2009-12-01T15:00:40+01:00
Nie bardzo podałaś problem, w czym ci pomóc....
2009-12-01T16:33:22+01:00