ZA ROZWIĄZANIE DAM NAJLEPSZĄ! Tylko proszę żeby zdania były na poziome 3klasy szkoły średniej i bez błędów.
PROSZĘ O POMOC. ;))
Choose 4 of the feelings. talk to a partner about situations when you felt that way.

Takie jest polecenie a ja mam napisać do każdego odczucia po 3-4zdanie. W jakich sytuacjach to był. Oto odczucia które mam wykorzystać: worried, depressing, excited,frustrated,surprised,bored. I to mają być zdania z 4 wybranymi słókami. Jeśli ktoś nie ma pomyłsu to chciałąbym aby mi przetłumaczył takie zdania:
Kiedy miałam 15lat, pomagałam koledze w matematyce(uczyłam matematyki). Tłumaczyłam mu 3 godziny!jedno zadanie. On nic nie rozumiał. byłam SFRUSTROWANA.

Kiedy byłam dzieckiem, często odwiedzałam wujka. Pewnego dnia chciał żebym obejrzała z nim film przyrodniczy. Niestety w ogóle mnie on nie interesował. Byłam ZNUDZONA>

10 lat temu, kiedy byłam sama w domu, czekałam na mamę która miała wrócić z pracy. Niestety długo jej nie było. Zastanawiałam się dlaczego. Byłam bardzo ZMARTWIONA.

Kiedy miałam 10lat pojechałam z kuzynem na wycieczkę rowerową. Zatrzymaliśmy się nad jeziorem. Właśnie zachodziło słońce, byłam PODEKSCYTOWANA tym widokiem.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T15:42:51+01:00
When I had 15 years, I helped the friend with mathematics. I explained 3 hours to him! one task. He understood nothing. I was frustrated.

When I was a child, I have often visited the uncle. One day he wanted me to watch the nature film with him. Unfortunately generally speaking I wasn't interested in him. I was bored

10 years ago, when I was alone at home , I waited for my mum which was supposed to come back from the work. Unfortunately long time she didn't back. I thought why. I was worried against her very much.

When I had 10 years I went with my cousin to the bicycle trip. We stopped on the lake. A sun just set, I was Excited this view.