×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Moze mi ktoś napisać to po angielsku???

"To był okropny dzień. Rano zaspałam i prawie spóźniłam sie na autobus. W drodze do szkoły omal nie wpadłam pod samochód. Na pierwszej lekcji nauczyciel wywołał mnie do odpowiedzi, a ja nie byłam przygotowana i dostałam jedynke. Po szkole zobaczyłam jak mój chłopak przytula inną dziewczynę. Szybko poszłam do domu. Tam nakrzyczała na mnie mama za to że kilka dni wcześniej uciekłam z kilku lekcji. wysłuchałam tego, a potem zamknełam sie w swoim pokoju i chciałam aby ten dzień sie juz skończył."
może byc trochę inaczej aby tylko sens był zachowany.
2

Odpowiedzi

2009-12-01T16:43:02+00:00
There was terrible day. Early morning and I have been late on bus almost . I has not ran into school in way under car almost. Teacher has evoked me on first lesson for answer, but I was not prepared I and I have obtained one. I have seen as my boy hug after school other girl. I have gone for house fastly. There mum on I for it nakrzyczała that I have run away with several lessons several days earlier. I have heard it, then in chamber and I wanted in order to this day has completed sie . Otherwise, it can " a bit in order to meaning was maintained only.

Ale pewna co do tego nie jestem.
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-01T16:43:47+00:00
"It was a horrible day. In the morning I overslept and almost missed the bus. On the way to school almost fell into the car. The first lesson the teacher called me to answer, and I was not prepared and got a one. After school I saw how my boyfriend hugs another girl. Quickly I went to the house. He shouted at me, my mother is that for a few days previously escaped from several lessons. I have listened to it, and then locked herself in her room and wanted to make this day is now over. "
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci